Social Icons

twitterfacebookgoogle plusrss feedemail

Sponsor Bağlantı

27 Şubat 2013 Çarşamba

Empires Allies Programsız Hilesi

Empires Allies yaklaşık 3 yıldır gündemden düşmeyen tek oyun.Çıktığı zaman oynanma rekoru kırarak tarihe geçmişti.Şimdi ise aylık 1 milyonluk bir oyuncu kitlesine sahip.Geliştirmeli savaş oyunu olan Empires Allies asker,uçak,tank geliştirip savaştırabileceğiniz eşi benzeri bulunmayan tek oyundur.Oyunu oynarken Dünya'nın her yerinden başka kişilerle oynayabilir savaşabilirsiniz.Oyunda para satın almak istemiyor iseniz Empires Allies Programsız hile yapabilirsiniz.Bunun yapımında cheat engine programı kullanılmamaktadır.Oynarken artık para sıkıntısı çekmeyeceksiniz.Oyunun Hilesi

26 Şubat 2013 Salı

Dungeon Rampage Programsız Hilesi

Dungeon Rampage Programsız Hilesi
Dungeon Rampage fantastik savaş oyundur.Günlük 100.000,aylık 1 milyon oyuncusu vardır.Küçük canavarlarla savaştığınız bir oyundur.Arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilir,birlikte başkalarına karşı savaşabilirsiniz.Savaş yaptıkça size paralar gelir ve sizde o paralarla başka karakterler veya silahlar alabilirsiniz.Leveller artıkça zorluk dereceside artmaktadır.Oyunun güzel tarafı ise birden fazla arkadaşınızla başkalarına karşı savaşmaktır.Eğer sizde kısa yoldan zengin olup arkadaşlarını geçmek istiyorsanız programsız hile yapmanız gerekiyor.

Dungeon Rampage Hilesi

Dungeon Rampage hilesini yapmak için programa ihtiyacınız yoktur.Sadece gizli hediyelerle arkadaşlarınızı geçebilirsiniz.Oyunda savaşırken birden öldüğünüzde sizi canlandıracak iksiriniz kalmadığı zaman bu hediye devreye girecektir.Aşağıdaki resime tıklayarak ödülü alabilirsiniz.

Dungeon Rampage Hediye

24 Şubat 2013 Pazar

Bizim Çiftlik Programsız Hilesi

Bizim Çiftlik Programsız Hilesi

Bizim çiftlik Türk oyun yapımcıların Facebook üzerinde çıkardığı en iyi oyundur.Aylık 1 milyon kişinin oynadığı oyun farmville'in aslında türkçe versiyonudur.Oyunu yabancılarda oynamaktadır.Oyunda her zamanki gibi ücret ödenip alabileceğiniz eşyalar bulunmaktadır.Bizde buna karşı programsız hile yapmaktayız.

Bizim Çiftlik Programsız Hilesi

Bizim çiftlikte programsız hile yapmak istiyorsanız arkadaşlarınızdan hediye alabilir,çiftliklerini ziyaret edebilir ve bizim çiftlik ekibinden gelicek hediyelerle programsız hile yapabilirsiniz.

Candy Crush Saga Programsız Hilesi

Candy Crush Saga Programsız Hilesi
Candy Crush Saga 2013'e damgasını vuran oyun.Şimdiden oyun haberlerinde 1.sırada ve en çok konuşulanlar listesinde.Dev oyun şirketi zynga oyunları olan cityville ve farmville'yi yerinden eden oyun.Günlük 1 milyondan fazla kişinin oynadığı bu oyun herkes tarafından çok seviliyor.Facebook tarafından en iyi oyunlar kategorisinde 1.sıraya yerleştirilen bu oyun basit oyun yapısı ve kolay oynanabilmesi yüzünden herkes tarafından tercih ediliyor.Sizde Candy Crush Saga programsız hile yapmak istiyorsanız aşağıdaki yazıyı okumanız yeterli.

Candy Crush Saga Hilesi

Candy Crush Saga oyununun hileleri hala araştırılıyor.Fakat siz program indirmeden hile yapmak istiyorsanız tek yol hediyelerdir.Arkadaşlarınızdan gelecek veya günlük verilen hediyeleri kullanarak programsız hile yapabilirsiniz.

Social Wars Cash Programsız Hilesi

Social Wars Cash Programsız Hilesi
Social Wars oyununu hepimiz oynarız.En büyük sorunumuz ise oyuna para harcamak istemememiz.Bir oyun için neden para harcarım düşüncesine hepimiz sahibizdir.Bu yüzden size social wars oyununda nasıl cash hilesi yapılır onu anlatacağım.İlk olarak facebook hesabınıza giriş yapmalısınız.Ardından social wars oyunun açmalısınız.Küçük bir not hileyi yapabilmeniz için bilgisayarınızda cheat engine yükü olmalıdır.

Social Wars Cash Hilesi

Hileyi yapabilmek için sahip olmanız gerekenler:

-8 Levelin üzerinde olmalısınız.
-Cheat engine yüklü olmalı
-Google Chrome veya Firefox kullanıyor olmalısınız.

Cash Hilesi

-İlk olarak facebook hesabınıza giriş yapın.
-Social Wars oyununu açın.
-Cheat engine programını açın
-Yukarıda yanıp sönen bilgisayar işaretinden mozilla kullanıyorsanız plugin-container.exe seçin.
-Value type 4 yerine array of bytes yapın.
-İtfaiye akademisini satın alın.
-'30 34 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00' diye taratın.
-'35 30 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00' olarak değiştirin.
-İtfaiyeci satın alın.
-Armut ağacı satın alın.
-Social Wars sayfasını yenileyin.
-Cash kısmına bakın.
-Ne kadar isterseniz tekrar yapabilirsiniz.

Social Wars Programsız Hileler

Social Wars
Social Wars 2012-13 yılının en iyi oyunlarından birisi seçildi.Level atlama ve atladıkça açılan silahlar,geliştirmeli oyunlar dalında en iyisi.Eminim oynayan 5 milyon insanda aynı şeyi düşünüyordur.Oyunun 2060 yılında seçmesi gelecekte oynanamamızda oyunu zevkli kılan özelliklerden sadece bir tanesi.Oyuna daha yeni başlamamıza rağmen karşımıza çıkan en büyük sorun bizden paralı eşyalar almamızı istemesi yada görevleri para ile tamamlak istemesi.Hepimiz bü yüzden hile arayışına girmişizdir.

Social Wars Hediyeler ve Robotlar

Social Wars oyununda programsız hile yapmanın tek yolu gizli hediyeler almaktır.Size verilen günlük hediyeler veya arkadaşlardan gelenler değildir.Google üzerinden bu hediyeleri ücretsiz bulabilirsiniz.Böylece oyunda istediğiniz görevi tamamlayabilir,robot alabilir veya istediğiniz bir eşyayı satın alabilirsiniz.

23 Şubat 2013 Cumartesi

Bubble Safari Programsız Hilesi

Bubble safari son zamanların en çok oyunu.Klasik alıştığımız balonları patlama oyunlarından tek farkının görevleri olması ve bir senaryo olmasıdır.Açıkçası 10 milyondan fazla kişinin oynaması gerçekten bu oyunu değerli kılan özelliklerden sadece bir tanesi...

Bu oyununda hilesini yapmazsak olmaz.Bazı zamanlar oyun sıkıcı bir hal alıyor.Bu yüzden oyunu biraz daha heyecanlı hale getirmemiz gerekli.

Bubble Safari Programsız Hile Nasıl Yapılır?

Bubble safari programsız hile yapmak için aşağıdaki videoyu izlenemeniz yeterlidir.

22 Şubat 2013 Cuma

Social Empires Programsız Hile Nasıl Yapılır?

Facebook'taki popüler oyunlardan birisi.Zynga oyun firmasının çıkardığı diğer başarılı oyunlardan sadece bir tanesi.Facebook uygulamalar arasında en iyisi arasına girebilecek strateji oyunu.

Social Empires Hediyeler
Son zamanlarda facebook oyunları neredeyse online oyunlardan daha çok oynanıyor.Farmville,Cityville gibi oyunlar 2010 ve 2011 sezonuna damgasını vurmuştu, oyunu neredeyse oynamayan kalmamıştı.Bundan sonra bir arayış içine giren zynga social empires oyununu çıkardı ve bu işide başarmış görünüyor.Aylık 1-10m arası oyuncu kitlesine sahip olan social empires facebook'taki strateji oyunları arasında şu anda birinci konumda bulunuyor.Zevkli ve vakit geçirilebilecek bir oyun olmasıda bu işi güzel kılan etkenlerden bir kaçı.Bakıcak olursak bu tür oyunların programlı veya programsız hilesi pek yoktur.Tek yol ise hediyelerdir.Social Empires oyununda bedava hediyeler alarak programsız hile yapabilirsiniz.

18 Şubat 2013 Pazartesi

Facebook Okey Programsız Hile

Facebook Okey Programsız Hile


Facebook Okey Programsız Hile
Facebook Okey Programsız Hile

Okey Programsız Hile

Facebook'ta okey oynamak Türk insanının en sevdiği işlerden bir tanesidir.Hem gerçekte hemde bilgisayar başında saatlerce okey oynayabiliriz.Okey oynarken puanlar toplarız ve bunların daha çabuk artmasını isteriz eğer okey puanlarınzın çabuk artmasını istiyorsanız okey programsız hile yapmalısınız.


Okey Bedava Hediye

Aşağıdaki resime tıklayarak okey plus'ta bedava chip alabilirsiniz.17 Şubat 2013 Pazar

Farmville 2 Programsız Hile

Farmville 2 Programsız Hile


Farmville 2 Programsız Hile
Farmville 2 Programsız Hile

Farmville 2 programsız hile nasıl yapılır?

Facebook'taki en iyi oyunlardan biri olan Farmville 2 oynarken bazen görevleri yapamıyoruz çünkü paramız ve eşyamız olmuyor.Tek çaremiz hediyeler ve arkadaşlarımız  kalıyor.Aşağıdaki konuya bakarak farmville 2 programsız hileyi öğrenebilirsiniz.

Bedava Farmville 2 Hediyeleri

Aşağıdaki linklere ve resimlere tıklayarak hediyenizi alabilirsiniz.


1. SU LINK
2. Enerji LINK
3. Tuz  LINKCityVille Programsız Hile

CityVille Programsız Hile


CityVille Programsız Hile
CityVille Programsız Hile

CityVille Programsız Hile Nasıl Yapılır?

Cityville oynarken bazı görevler gerçekten çok canımızı sıkar ve yapmakta zorluk çekeriz.Arkadaşa ihtiyaç duyarız bazen paylaşmamız gerekir vb... fakat bunları yaparken beklemek çok sıkıcıdır.Cityville programsız hile yapmak istiyorsanız sitemizdeki konuları takip etmelisiniz.Günlük olarak verilen bedava hediyeler sizin görevlerinizi yapmanıza yardımcı olacaktır.

CityVille Programsız Hile:

Aşağıdaki linkere tıklayarak 30 tane bedava enerji alabilirsiniz.Sitemizi takip ederek daha fazla enerji ve görev itemleri kazanabilirsiniz.

16 Şubat 2013 Cumartesi

SimCity Programsız Hile

SimCity Programsız Hile

SimCity Programsız Hile
SimCity Programsız Hile

SimCity Programsız Hile Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda çok popüler olan sims oyunundan esinlenerek yapılan SimCity oyunu bir çeşit yeni CityVille gibi.Hatta tamamı CityVille benzemektedir.Oyun çıktıktan 1 hafta sonra 1 milyon oyuncuya ulaşmayı başaran SimCity oyunu dahada popüler olacağa benziyor.

SimCity Programsız Hileyi hediyeler ile yapabilirsiniz.Aşağıya tıklayarak hediyeleri alabilirsiniz.
"Tıklayın kırmızı ayıyı alın!>> http://bit.ly/156SLcf

Bedava Kokteyl >> http://bit.ly/Y5fX3d

Bedava Arazi http://on.fb.me/Wr6h5I

1000 bedava Simoleons >>http://bit.ly/Y5fU7p

Ücretsiz Plaj Havlusu >> http://bit.ly/Y5fKgm

Bir kutu bedava çikolata http://bit.ly/Y5d42h

Bedava Gül >>http://bit.ly/Y5d3eW

Bedava Öpücük >>http://bit.ly/Y5d02K
Ücretsiz Plaj Havlusu >> http://bit.ly/Y571uB
Free Solar Panel!  http://bit.ly/Y56V6q

Bedava güneş şemsiyesi>>http://bit.ly/Y56SY0

5000 bedava eşya >>http://bit.ly/Y56RDE
SimCity Programsız HileChefVille Programsız Hile

ChefVille Programsız Hile


ChefVille Programsız Hile
ChefVille Programsız Hile

ChefVille Programsız Hile Yapımı

Chefville oynamak için oynayan kişinin yetenekli olması gereklidir.Herkes biraz oynayabilir fakat daha sonra oyun size sıkıcı gelmeye başlayabilir.Yetenekli insanlar bu oyunu oynamaya devam eder.Fakat oynarken karşımıza çıkan en büyük sorun nakit,altın ve eşya sorunudur.Çok fazla arkadaşımız yoksa bize verilen görevleri tamalamakta zorluk çekeriz.Bu yüzden bizim eşyalara ihtiyacımız olur bunları bize ödül olarak chefville gönderir yada arkadaşlarımız.Biz bugün size chefville hediyesi vereceğiz.

Chefville bedava enerji,para,süt

ChefVille Programsız Hile

Dragon City Programsız Hile

Dragon City Programsız Hile

Dragon City Programsız Hile
Dragon City Programsız Hile

Dragon City Programsız Hile Yapımı

Dragon city programsız hile yapmanın tek yolu hediyelerdir.Günlük olarak verilen yumurtalar,binalar,habitatları almaktır.Hediyeler ile ejderha yumurtaları ve farklı hediyeler kazanabilirsiniz.Böylece arkadaşlarınızdan her zaman bir adım önde olursunuz.

Dragon City Bedava Ejderha Yumurtaları ve Yemek

Aşağıdaki linklere tıklayarak bedava ödülleri kazanbilirsiniz.

Bitki Ejderhası

Dragon City Free Plant Dragon

Balık Ejderhası

Dragon City Free Fish Dragon

Karahindiba Ejderhası

Dragon City Free Dandelion Dragon

1000 Yemek

Dragon City Free Food

Dragon City Programsız Hile

The Ville Programsız Hile

The Ville Programsız Hile


The Ville Programsız Hile
The Ville Programsız Hile

The Ville Hakkında Bilgi

Facebook'ta yeni çıkmasına rağmen şimdiden aylık 1 milyon oyuncu kitlesine ulaşan The Ville beta sürümüyle yepyeni bir cityville oyunu çıkaracağı kesin.Baktığımız zaman oyun en az 100 yıl ileri gitmiş herşeyi yapmak daha kolay ayrıca grafiklerde gelişmiş.

The Ville Programsız Hile Nasıl Yapılır?

Oyun yeni çıktığı için hileleri henüz daha çıkmamıştır.Fakat okuyucalarımıza özel 30 mutluluk ve 3 enerji hediyemiz var.Eğer hızlı olursanız ödülleri alabilirsiniz.

The Ville Free Happiness

The Ville Programsız Hile Nasıl Yapılır?