Social Icons

twitterfacebookgoogle plusrss feedemail

Sponsor Bağlantı

13 Ağustos 2013 Salı

New Star Soccer Para Hilesi

facebook new star para hilesi
Facebook New Star Soccer Oyunu
         New star soccer oldukça kaliteli olan Facebook oyunlarından biri ve tamamen futbol üzerine bir oyun. Bu yazımızda sizlere bu oyun hakkında güzel bir para hilesi vereceğiz.

Hile için Gereken Program
       New star soccer para hilesi için tek ihtiyacınız olan bir bit Cheat Engine programı. Sürümü pek fark etmiyor ama biz size yine de setup linkini verelim: TIKLAYINIZ

 Bu programı birçok facebook hilesinde kullanabileceksiniz. Bu yüzden programı yükledikten sonra kaldırmamanızı öneririz.
Programda herhangi bir zararlı yazılım veya virüs bulunmamaktadır.

New Star Soccer Para Hilesi Aktif Etme
     Öncelikle oyunumuza giriyoruz ve Cheat Engine programımızı açıyoruz.  Oyuna tekrar geri dönün ve satın al butonuna basın. Paramızın kalıcı olabilmesi için buna ihtiyacımız var.

Cheat Engine programına girip “File” yazısının  hemen altında olan ekran gibi gözüken kare butona basıyoruz ve browserı seçiyoruz. Daha sonra çıkan sayfada arama yaptırıyoruz. Arama yapacağımız şey ise sizin mevcut oyundaki paranız.

Sonucu bulunca kırmızı ok tuşuyla aşağıya indiriyoruz ve para değerini “999999” olarak değiştiriyoruz. Oyunda da hemen paranız değişecektir. Aldığınız paranın kalıcı olabilmesi için herhangi bir ürün alın. Böylece paranız sabit kalmış olur. Aksi taktirde sayfa değiştirdiğiniz an paranız gidecektir.

New Star Soccer Para Hilesi’ni defalarca yapabilir ve paranızı yenileyebilirsiniz. Böylece istediğiniz üründen istediğiniz kadar almaya da hakkınız olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder