Social Icons

twitterfacebookgoogle plusrss feedemail

Sponsor Bağlantı

24 Haziran 2013 Pazartesi

Diamond dash Hileleri

diamond dash sonsuz hilesi
Diamond Dash Hileleri Yeni
         Facebook'un en keyif verici oyunlarından biri olan Diamond dash için süper bir hile ile karşınızdayız. Diamond dash sonsuz hile ile oldukça keyifli olan bu oyunu kolay bir şekilde geçebileceksiniz. Öncelikle çok küçük bir eklenti ile bu hileleri elde edebileceğinizi belirtelim. Uygulayacağınız bu yöntem ile Sonsuz Can, Sonsuz Dondurma ve Daha Hızlı Büyü Dolması özelliklerine kavuşacaksınız.

Diamond dash Sonsuz Hilesi
        Öncelikle bu eklentinin sadece Mozilla Firefox'da çalıştığını belirtelim. İlk olarak buraya girerek Firefox için gerekli olan eklentiyi yüklüyoruz. Eklentiyi Firefox'a kurduktan sonra aktif olması için açıp kapatmanız gerekiyor. Açık kapattıktan sonra buraya tıklayarak siteye
giriyoruz.

 Burada yer alan İnstall Extension! butonuna tıkladığınızda karşınıza farklı bir ekran çıkacak. Burada ise I understand and agree with the above yazan butona tıklıyoruz.  Karşımıza Firefox'a eklenti kurulum izni çıkacak. İzin ver diyerek devam ediyoruz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Firefox'u yeniden başlatıyoruz ve eklentimiz de çalışmaya başlıyor.

Aynı program ile tüm ihtiyaçlarınızı sınırsız olarak karşılayabildiğinizi unutmayın. Bol şans.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder