Social Icons

twitterfacebookgoogle plusrss feedemail

Sponsor Bağlantı

19 Haziran 2013 Çarşamba

Army Attack Hileleri

Army Attack Hileleri 2014
Army Attack Bedava Para Kazanma Hilesi
        Facebook'un en çok oynanan oyunlardan biri olan Army Attack oyunu için bedava para kazanma hilesinden bahsedeceğiz.

Bedava para kazanma hilesi için öncelikle yapmanız gereken şey Cheat Engine 2 programını bilgisayarınıza indirmek olacak. Bilgisayarınıza Cheat Engine 2 programını indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

Cheat Engine 2 programını bilgisayarınıza indirdikten sonra gerekli kurulumları yapmanız 2 dakikanızı alacak. Kurulum işlemi bittikten sonra öncelikle Army Attack oyununu açıyoruz.
Daha sonra hiçbir şey yapmadan Cheat Engine 2 programını çalıştırıyoruz. Bu programda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hangi tarayıcıyı kullanıyor iseniz onun dosyasını seçmenizdir. Eğer chrome kullanıyor iseniz rundll32.exe, firefox kullanıyor iseniz plugin-contanier.exe dosyasını seçmeniz gerekiyor.

Value Değerlerini Değiştirin
     Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdikten sonra VALUE kısmına oyununuzdaki malzeme ( benzin ) miktarınızı girip, First Scan diyoruz. Daha sonra oyuna dönerek malzemelerinizden bir kısmını harcayın veya yeni malzemeler kazanın. Malzeme işlemini gerçekleştirdikten sonra tekrar Cheat Engine 2 programına dönerek VALUE kısmına malzemenizin yeni değerini yazıyorsunuz. First Scan dedikten sonra gelen ekranın VALUE kısmına 900 yazıyorsunuz.

Son olarak yapmanız gereken şey ele geçirdiğiniz şehirlerden birinde halka görev vermek olacak. Değeri 900 olan malzemelerde ilk başta hata görünse de sayfayı yenilediğinizde malzemeler hiç eksilmeyecek ve halka göre vermiş olduğunuz için para kazanacaksınız. Bu işlemi sürekli olarak devam ettirerek para kazanabilirsiniz. Bol Şans

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder